Český kynologický svaz ZKO Praha 5 – Zbraslav – 023

Kurz pro začínající a štěňata

Jsou určeny pro všechny, kteří dosud se psem necvičili, nebo již zapomněli a chtějí si osvěžit paměť anebo pro ty, kteří se rozhodli se svým psem něco dokázat a chtějí se stát členem naší organizace.

Kurzy jsou pořádány dvakrát ročně a trvají sedm lekcí pod vedením instruktora.

První lekce je spíše teoretická, kde je Vám vysvětlen způsob chápání psa, povinnosti psovoda při výcviku i mimo něj. Dále Vám jsou předvedeny ukázky výcviku se psy, kteří již mají něco za sebou a pak již jdete na „plac“. 

V dalších lekcích, již náležitě teoreticky vybaveni, budete šest následujících neděl cvičit. Proberete si základní postoj, chůzi u nohy, obraty, polohy psa, přivolání, odložení, překonání překážek, aport, štěkání na povel a další základní povely, aby jste plně ovládali svého psa.

Informace pro majitele štěňat:

Optimální věk štěněte pro účast na našem kurzu je zhruba půl roku (případně méně). Štěně by mělo být již zvyklé na obojek, vodítko a mělo by znát své jméno.

Je velmi důležité, aby Váš pejsek byl řádně očkován. Neočkovaní psi se výcviku účastnit nemohou.

Na první lekci si vezměte, kromě pejska, s sebou:

očkovací průkaz, vodítko (cca 1m), obojek (nejlepší je jednořadý stahovací řetízkový obojek), pamlsky(piškoty, granule atd.) a v dalších hodinách budete potřebovat aport (hračku, balonek apod.) a delší vodítko pro nácvik přivolání.

Veškeré tyto pomůcky, piškoty, granule a jiné, je možno zakoupit na cvičišti.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat na e-mailu: kurz@kynologie-zbraslav.cz, nebo se přijďte podívat mezi nás na cvičiště.

Kurz

začíná 10. března 2024

další 15. září 2024

 

cena 1500,-Kč

přihlášení na první hodině

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Zanechte nám, prosím, zprávu. Ozveme se, jak to jen bude možné.